Skoč na obsah Skoč na menu

EURO PUMPS TECH

Výrobky
Výrobky affetti
Novinky

SÉRIA CGV-N


Vertikálne odstredivé zariadenie so spojkou série CGV-N bolo navrhnuté s cieľom dosiahnuť najlepší výkon a celkovú spoľahlivosť. Čerpadlá tejto série umožňujú jednoduchú manipuláciu, sú silné, s kompaktnou konštrukciou a vyrábané z hrubostenných dielov pre zabezpečenie maximálnej pevnosti výrobku. »»


SÉRIA CFV-N


Séria Vitrum bola vyvinutá pre mierne až výrazne korozívne kvapaliny a tak, aby bola schopná odolať náročným pracovným podmienkam. Všetky časti, ktoré sa pri prevádzke namočia, sú vyrobené zo zosilneného sklolaminátového materiálu, tak aby boli odolné proti odieraniu a náročným teplotám medzi -45 °C (-50 °F) a 120 °C (250 °F). Zvislé odstredivé so spojkou série CFV-N boli navrhnuté s cieľom získať najlepší výkon a celkovú spoľahlivosť. Jednoduchá manipulácia, čerpadlá tejto série sú silné, s kompaktnou konštrukciou, vyrábané z komponentov s veľkou hrúbkou pre zabezpečenie výrobku s maximálnou pevnosťou. »»


SÉRIA CGV-L


Zvislé odstredivé so spojkou série CGV-L boli navrhnuté s cieľom získať najlepší výkon a celkovú spoľahlivosť. Jednoduchá manipulácia, čerpadlá tejto série sú silné, s kompaktnou konštrukciou, vyrábané z komponentov s veľkou hrúbkou pre zabezpečenie výrobku s maximálnou pevnosťou. »»


SÉRIA MMB-L


Menej znečistenia životného prostredia, Silný a kompaktný, Magnetická indukcia/Bez mechanických tesnení, Jednoduchá manipulácia »»


Séria CFG ANSI/ASME B73.1


Odolné proti vysokým teplotám, odolné proti korózii a proti oderu, materiál zo sklených vlákien, vysoko konkurencné, štandardizované podla ANSI/ASME B73.1 »»


CGD série CGD-E: Horizontálne centrifugálne čerpadlá podľa s mechanickým tesnením - ISO 2858 / EN 22858


Horizontálne centrifugálne cerpadlo CGD rady CGD-E podla normy ISO 2858 EN 22858 bolo konštruované tak, aby vyhovovalo nárocným aplikáciám. Cerpadlá tejto rady, s ktorými sa lahko manipuluje, sú silné, vyrobené z komponentov s velkou hrúbkou, co dodáva výrobku maximálnu spolahlivost... »»


Séria CMO-N: Horizontálne odstredivé čerpadlá s mechanickou upchávkou


Odstredivé cerpadlá CMO-N v prevedení monoblok boli navrhnuté tak, aby dosiahli ten najvyšší výkon za nižšie náklady. Cerpadlá tohto radu sú jednoduché na manipuláciu, silné, majú kompaktnú konštrukciu, ich komponenty sú hrubé, vdaka comu sú tieto výrobky maximálne spolahlivé. »»© 2016 EURO PUMPS TECH, s.r.o., Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok