Skoč na obsah Skoč na menu

EURO PUMPS TECH

Firma
O spoločnosti
 

Spoločnosť EURO PUMPS TECH, s.r.o. je sesterskou spoločnosťou výrobnej organizácie ISH PUMPS OLOMOUC a.s., výrobcu priemyselných čerpadiel. Spoločnosť bola premenovaná na ISH PUMPS OLOMOUC a.s. z ISH & MSA Čerpadla a.s. dňa 1.6.2012. Spoločnosť vznikla spojením spoločností ISH-Čerpadla a.s. Olomouc a MSA Čerpadla a servis armatur s.r.o. Dolní Benešov v roku 2004. 

Tradícia výroby čerpacej techniky v oboch pôvodných spoločnostiach siaha až do obdobia ich začlenenia v rámci koncernu SIGMA. So svojim rozsiahlym výrobným programom patrí spoločnosť medzi najväčších výrobcov priemyselných čerpadiel v Českej republike. EURO PUMPS TECH, s.r.o. je výhradným obchodným zástupcom ISH PUMPS OLOMOUC, a.s. pre Slovenskú republiku. 

Od roku 1999 je spoločnosť držiteľom certifikátu podľa normy STN EN ISO 9001:2000, v súčasnosti s rozšírením sortimentu na predaj, montáž, opravu, údržbu a poradenskú činnosť v oblasti čerpacej a regulačnej techniky, armatúr a hutníckeho materiálu, realizáciu ucelených technologických celkov s dôrazom na čerpaciu techniku. 

Hlavným cieľom spoločnosti je uspokojenie potrieb zákazníkov úrovňou služieb a dodávaných výrobkov. Ku každému zákazníkovi spoločnosť EURO PUMPS TECH, s.r.o. pristupuje individuálne a ponúka mu profesionálne technické poradenstvo a pohotovosť. 

Sortiment ponúkaných výrobkov a služieb spoločnosť pravidelne prehodnocuje a prispôsobuje požiadavkám svojich zákazníkov. Keďže kvalitu významne ovplyvňujú aj dodávatelia, rozvíja vzťahy len s tými, ktorí sú dlhodobo spoľahliví.

Výstavba servisnej haly bola zrealizovaná v roku 2010, skolaudovaná v roku 2011. Okrem využívaných servisných priestorov sesterskej spoločnosti ISH PUMPS OLOMOUC tak má aj vlastné priestory pre vykonávanie opráv.

V apríli 2011 spoločnosť získala k pôvodnej certifikácii podľa normy ISO 9001:2009 aj certifikát environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2005. V roku 2014 spoločnosť úspešne absolvovala audit na certifikáciu podľa normy STN OHSAS 18001, čím vytvorila Systém integrovaného manažérstva.

V roku 2014 podpísala spoločnosť EURO PUMPS TECH, s.r.o. zmluvu o spolupráci s významným výrobným závodom na Ukrajine SUMY NPO, výrobcu čerpadiel, armatúr, kompresorov, a technologických celkov a stala sa jej výhradným obchodným zástupcom pre Slovenskú a Českú republiku. 

Okrem týchto výrobcov je obchodným zástupcom výrobných spoločností Grundfos, Wilo, spolupracuje s výrobcami čerpadiel SAER, GVR, Affetti, Faggiolati.

 

Servisná hala:


© 2016 EURO PUMPS TECH, s.r.o., Všetky práva vyhradené. | Tvorba web stránok